premijer liga bih

Rijetko viđena utakmica u Bijeljini: Nakon niza preokreta Radnik savladao Velež

U okviru četvrtog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine bijeljinski Radnik je ugostio Velež, a utakmica je završena pobjedom Radnika rezultatom 4-3.

Svjedočli smo uzbudljivom početku utakmice, a ako ćemo pravo, kompletno prvo poluvrijeme je bilo gledljivo. Pantelić je već u četvrtoj minuti utakmice doveo Radnik u prednost, ali je Velež ekspresno preokrenuo rezultat.

U 12. minuti Lauš je iskoristio veliku grešku golmana Radnika, a u 17. minuti Halilović je pogodio za potpuni preokret.

Kada se mislilo da će Velež na odmor sa prednošću, Mehanović je postigao prekrasan pogodak za 2-2 u samom finišu prvog poluvremena.

Nastavak je donio nova uzbuđenja. Radnik je uspio povesti pogotkom Krajišnika sa bijele tačke u 55. minuti utakmice. Do kraja susreta Radnik je udvostručio prednost na 4-2 golom Janjića. Haskić je u samom finišu smanjio na 4-3, ali Velež nije izbjegao poraz.