U Zagrebu se danas dogodila saobraćajna nesreća kada je ZET-ov tramvaj iskočio iz šina.
Kako javljaju mediji u Hrvatskoj, u Ulici kneza Branimira došlo je do sudara tramvaja i automobila oko 16.30 sati. Tramvaj se nije kretao brzo pa, na sreću, nije bilo povrijeđenih.
Nastala je samo materijalna šteta, a u toku je obustava saobraćaja, potvrđeno je iz policije.
Saobraćaj će se normalizirati nakon što se razriješe sve okolnosti nesreće i saniraju posljedice nesreće, saopćeno je iz ZET-a.