Nije bilo povrijeđenih

Saobraćajna nesreća u Zagrebu: Tramvaj iskočio iz šina

Došlo je do sudara tramvaja i automobila oko 16.30 sati
Raport
Piše: Raport
Tramvaj zg

U Zagrebu se danas dogodila saobraćajna nesreća kada je ZET-ov tramvaj iskočio iz šina.

Kako javljaju mediji u Hrvatskoj, u Ulici kneza Branimira došlo je do sudara tramvaja i automobila oko 16.30 sati. Tramvaj se nije kretao brzo pa, na sreću, nije bilo povrijeđenih.

Nastala je samo materijalna šteta, a u toku je obustava saobraćaja, potvrđeno je iz policije.  

Saobraćaj će se normalizirati nakon što se razriješe sve okolnosti nesreće i saniraju posljedice nesreće, saopćeno je iz ZET-a. 

Zagreb Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu