12 tezgi

Sarajevo dobiva novu pijacu. Počelo postavljanje na Malti

Raport
Piše: Raport
Pijaca malta

U sarajevskom naselju Malta počelo je postavljanje nove pijace.

Objavila je to načelnica Općine Novo Sarajevo Benjamina Karić.

"U naselju Malta u toku su radovi na montaži novog pijačnog prostora i pripremi za početak rada nove kvartovske pijace 'Malta'.

Nova pijaca bit će natkrivena i prostirat će se na oko 100 m², a sadržavat će 12 modernih tezgi sa magacinskim prostorom.

Time stvaramo kvalitetnije i funkcionalnije uslove za rad naših trgovaca, ali i ugodnije mjesto za kupovinu za građane ovog dijela Novog Sarajeva", navela je Karić.

Pijacom će rukovoditi Kantonalno preduzeće Tržnice-pijace. 

Ona je objavila i fotografije.

Općina Novo Sarajrevo Tržnice-pijace Benjamina Karić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu