Sport

Sarajevo traži od Željezničara da nadoknadi štetu zbog uništenih stolica na Koševu

Raport.Ba
koservo 4

Fudbalski klub Sarajevo je poslao zvanični zahtjev za nadoknadu štete nastalu na južnoj tribini Olimpijskog stadiona "Asim Ferhatović Hase" za vrijeme i nakon utakmice 31. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv FK Željezničar.

Navijači "Plavih" počupali su znatan broj stolica na južnoj tribini, pa bordo klub od gradskog rivala traži nadoknadu.

O tome svjedoče i fotografije koje su snimljene nakon utakmice.

Susret je odigran prije sedam dana, a završen je bez pobjednika (2:2).

Disciplinska komisija Nogometnog saveza BiH donijet će konačnu odluku.

FK Sarajevo FK Željezničar Olimpijski stadion "Asim Ferhatović Hase" Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu