Sarajevski rukomet ima svijetlu budućnost, navodi ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Kenan Magoda.
"Danas sam imao zadovoljstvo ugostiti trenere škole Škola rukometa Sedmerac, ekipe koja bez poraza osvaja Omladinsku ligu i sa dvije generacije odlazi na državno prvenstvo BiH, predstavljajući Sarajevo i Kanton Sarajevo na najvećoj rukometnoj sceni.
Rezultat koji su ostvarili je plod višegodišnjeg rada, zajedništva i predanosti. Rukomet u Sarajevu ima snažan temelj i još snažniju budućnost.
Hvala “Sedmercu” što nam vraća vjeru da najbolje tek dolazi!",