Vijesti

Sarajlija pijan autom udario policajca pa pobjegao. Sada je uhapšen

Raport.Ba
policija 8

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo uhapsili su muškarca čiji su inicijali E.Dž. (52) iz Sarajeva zbog toga što je u alkoholisanom stanju automobilom Wolksvagen Polo udario policajca, nakon čega je pobjegao.

E.Dž. je udario policajca prilikom regulisanja saobraćaja na području sarajevske općine Novi Grad.

Povrijeđenom je ukazana pomoć u bolnici "Prim. dr Abdulah Nakaš". Ljekar je konstatovao lakše tjelesne povrede, saopćeno je iz MUP-a Kantona Sarajevo.

Osumnjičeni je uhapšen sinoć zbog sumnje da je počinio krivično djelo napad na službenu osobu u vršenju poslova sigurnosti. Predat je u prostorije za zadržavanje uhapšenih osoba MUP-a Kantona Sarajevo.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Tužilaštva Kantona Sarajevo.

Novi Grad Sarajevo policajac saobraćaj Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu