Vijesti

Sastanak Četvorke: Cilj promijeniti vlast u KS na lokalnom i kantonalnom nivou

Raport.Ba
Sastanak cetvorke predsjednici
Danas je održan radni sastanak predstavnika Četvorke. Na sastanku su prisustvovali predsjednici Naše stranke, SDP-a i NBL-a, kao i predstavnici NiP-a, zatim članovi vlade šestorke, kandidati za načelnike u sarajevskim općinama te nosioci lista za općinska vijeća. Sastanak je organizovan s ciljem što uspješnije organizacije koordiniranog nastupa ovih stranaka na predstojećim izborima. Na sastanku je bilo riječi i o mogućnosti formiranja nove kantonalne vlade. Zajednički cilj im je, kako su rekli, ne samo promijeniti vlast u Kantonu Sarajevo, i na lokalnom i na kantonalnom nivou, već i uspostaviti novu političku paradigmu u BiH, uvesti način vladanja koji će ove stranke učiniti vodećim političkim faktorom i u drugim dijelovima zemlje. [caption id="attachment_42255" align="alignnone" width="696"]
Uspostaviti novu političku paradigmu[/caption]
Četvorka Naša stranka NBL NiP SDP Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu