Predizborna kampanja zvanično je počela jučer, a samim tim i predizborni skupovi.
Iako je većina stranaka odlučila da reducira skupove i promjeni totalno svoj predizborni plan zbog pandemije koronavirusa, SDA radi kao da se ništa ne dešava.
Sinoć je održan skup u Gradačcu. Na svojoj zvaničnoj stranici SDA se pohvalila "prepunom" salom. Treba podsjetiti da je prema novim mjerama dozvoljeno svega 30 ljudi u zatvorenom prostoru uz naravno poštivanje distance.
Na SDA skupu ništa od toga nije ispoštovano. Glavni govornik bio je premijer FBiH Fadil Novalić. Pogledajte fotografije:
[gallery link="file" columns="1" size="full" td_select_gallery_slide="slide" ids="49167,49168,49169,49170"]
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Vijesti
SDA održala skup u Gradačcu. Prekršili skoro sve mjere, hvale se "prepunom" salom
Raport.Ba