Ko je trebao i kada je trebao čistiti snijeg, ostat će možda za neke interne analize, ako to koga uopšte bude ineteresovalo za narednim danima, ali bez obzira na sve, građani Sarajeva i danas se susreću sa itekako lošom situacijom na ulicama.
Bilo je i vrijeme nakon šest dana, pa su osim ulica i trotoari donekle očišćeni, ali vremenske prilike su donijele dodatane nevolje.
Zbog izuzetno niskih temperatura, grad je okovan ledom, pa je tako kretanje građana itekako otežano.