Glumica Anjelica Huston (73) otkrila je da je prije šest godina vodila tešku bitku s rakom – i pobijedila.
Iako nije željela otkriti o kojoj se vrsti raka radi, ispričala je da joj je dijagnoza postavljena nakon premijere filma "John Wick: Chapter 3 - Parabellum".
"To je bio vrlo ozbiljan trenutak za mene. Uspjela sam ga preživjeti i ponosna sam na sebe. To nije nešto što je došlo olako.
Šokiralo me, ali me i osvijestilo o tome što ne bih trebala raditi, o mjestima na koja ne bih trebala ići. Jedno od tih mjesta je shvaćanje života preozbiljno. Tako da sada, kad mi se ukaže prilika, nasmijem se i pokušavam ne preuveličavati stvari", rekla je Huston za "People".
Slavna glumica je otkrila i da redovno ide na ljekarske kontrole no da je već šest mjeseci potpuno zdrava.
"To mi jako puno znači", istakla je ona.