Na zgradi ambasade Bosne i Hercegovine u Podgorici osvanuli su sramotni grafiti s uvrjedljivim sadržajem.
Na zidovima su nepoznati počinioci grafitima napisali "Generale, hvala ti za Srebrenicu" i znak krsta sa četiri ćirilična slova "S".
Za sada nije poznato ko je i kada ispisao grafit.