zaslužili zvižduke

Šta će reći navijači? Simon Rožman nakon debakla bordo tima: Ko ima više loptu, više griješi…

Fudbaleri Sarajeva i stručni štab žestoko su izviždani nakon poraza od Širokog Brijega (1:3) na otvaranju proljetnog dijela sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Zanimljivo je bilo čuti obraćanje trenera bordo tima Simona Rožmana nakon užasnog izdanja njegove ekipe na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" na Koševu.

"Čestitao bih ekipi Širokog. Odigrali smo solidno prvo poluvrijeme, oni su se branili", kaže slovenski stručnjak, dodajući da je njegovu ekipu presjekao prvi gol gostiju iz Hercegovine na otvaranju drugog poluvremena.

Rožman: Kaže da može bolje

"Puno toga nije valjalo, možemo mnogo bolje", rekao je Rožman.

Još je dodao da su tokom pripremnog perioda "sve ekipe jako puno radile u fazi odbrane", a da onaj "ko ima više loptu više griješi".

Kako li će ovo prihvatiti navijači Sarajeva?