Milorad Dodik se jutros oglasio i poslao poruku u kojoj se ponovo okomio na "političko" Sarajevo, ali i otkrio šta je radio u Mađarskoj.
"Republika Srpska i pored stalnih nastojanja iz političkog Sarajeva da ospore njen status uporno pokazuje da je stabilna i jedinstvena.
Narod je još jednom pokazao kome vjeruje kad je najteže i daje povjerenje da idemo dalje, mirno i dostojanstveno.
Tokom sedmice boravio sam u Budimpešti, gdje sam se susreo s
premijerom Viktorom Orban i još jednom smo potvrdili snažno prijateljstvo RS i Mađarske", objavio je šef SNSD-a na mreži X.