Gradonačelnik Banja Luke i predsjednik PSS-a Draško Stanivuković komentarisao je razgovor lidera SNSD-a Milorad Dodik i predsjednika SDA-a Bakira Izetbegovića.
„Dva nekadašnja ključna čovjeka za državu sada pričaju, kao kočijaši se svađaju, kao da su se sreli preko ograde pa jedan drugom dobaciju i usude se to objaviti kao senzaciju“, rekao je Stanovuković.
Istakao je da je ovakvi razgovori ne donose nikome ništa dobro.
„Siguran sam da poslije takvog razgovora nikom nije bolje, postalo nam je malo i gore. Onaj transfer blama kada to čujete pređe na svakog čovjeka bez obzira ko bio u pravu“, naveo je on.