Vijesti

Stanivuković se obratio prosvjednicima u Banjoj Luci. Dočekan kao Tito

Raport.Ba
stanivukovic bl
Foto: Siniša Pašalić
Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke, obratio se okupljenim ugostiteljima i radnicima fitnes centara u Banjaluci koji protestuju ispred Skupštine grada. Njegov izlazak je ispraćen gromoglasnim aplauzom prisutnih. – Lijepo vas je vidjeti ljudi, ovdje svaki put možete doći, ovo je vaš grad. Ja svom narodu šaljem srce i dušu. Tamo su lopovi, a ovdje su došli pošteni – poručio je Stanivuković okupljenima. – Dok god radim na ovaj način, uvijek ću imati obraza da izađem pred svoj narod. I kada se javite, i kada se ne najavite – istakao je Stanivuković. Stanivuković je okupljenima poručio da nikada ne treba odustati od borbe. – Šaljem poruku, kakve god okolnosti bile nikada ne smijemo da odustanemo od borbe da ovdje bude bolje – rekao je Stanivuković. Od 18 sati krenili su pregovori oko budžeta Grada Banja Luke, prenosi Srpskainfo. – Banjaluka bez budžeta ne može da funkcioniše. Grad je na ekonomskom respiratoru. Vidim kolika je vaša podrška, i tamo će vas neko dočekati za godinu dana, rekao je Stanivuković, aludirajući očigledno na Palatu predsjednika i buduće izbore.
Banja Luka Draško Stanivuković protest Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu