gradonačelnik banje luke

Stanivuković: SNSD zapalio požar, gledao kako gori i sad u minutu do 12 glume vatrogasce

Piše Fena
stanivuković novi predsjednik pdp 1
Foto: Facebook/Draško Stanivuković

SNSD zapalio požar, gledao kako gori i sad u minut do 12 glume vatrogasce. Izjavio je ovo gradonačelnik Banje Luke, Draško Stanivuković reagujući na vijest da je SNSD za sutra sazvao sastanak stranaka koje čine koaliciju na republičkom nivou, o formiranju skupštinske većine u Banjoj Luci.

"Jasno je bilo od početka da su mogli formirati skupštinsku većinu i prije 60 dana, ali su namjerno odugovlačili, pretvorivši taj proces u mučno putovanje kroz maglu. Šta su čekali? Čekali su da tako blokirana Banja Luka sa svakim danom sve više izgubi, da “požar” zahvati sve veće oblasti", izjavio je Stanivuković i dodao:

"I ne samo to, dolijevali su “ulje na vatru” otimajući prihode od PDV-a, blokirajući Skupšinu i uništavajući sve čega se dohvate - samo da bi vodili politički rat. Problem u ovom svemu je što zbog njihovih igrarija gubi čitava Banja Luka. Ponovo smo vidjeli na šta su sve spremni, nadam se samo da su sada spremni i na konačan rad banjalučke Skupštine. Mi smo danas kao i prije 100 dana, prije 4 godine i u naredne 4 godine, i uvijek, spremni da damo sve za Banjaluku, da radimo i tražimo rješenja", rekao je Stanivuković.

Draško Stanivuković SNSD Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu