Zastupnik u Domu naroda Federalnog parlamenta dr. Dragan Stevanović još se jednom osvrnuo na stanje zdravstvenog sistema u Federaciji BiH i Kantonu Sarajevu.
„Na medicini su me učili da radim sistematično, razmišljam logički, predviđam unaprijed i svaku pretpostavku dokumentujem činjenicom, da imam kratkoročni i dugoročni plan i iznad svega da slušam pacijenta.
Pokušao sam isti princip primijeniti i u politici, posebno u oblasti organizacije zdravstvenog sistema.
Nažalost u FBiH, posebno u Kantonu Sarajevo logika odavno ne stanuje. Vladaju inat i anarhija. U takvim okolnostima komentari mogu biti samo ironični“, smatra Stevanović.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Stevanović o zdravstvenom sistemu: Logika tu odavno ne stanuje, vladaju inat i anarhija
Raport.Ba