još jedna

Stigla dojava o postavljenoj bombi u Elektrotehničkoj školi u Sarajevu. U toku evakuacija

Raport.Ba
elekrotehnička škola za energetiku sarajevo

Još jedna dojava o postavljenoj bombi stigla je u Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Ovaj put riječ je o dojavi o postavljenoj eksplozivnoj napravi u prostorijama Elektrotehničke škole za energetiku.

Kako je za Raport potvrdila portparolka MUP Kantona Sarajevo Mersiha Novalić, dojava je stigla putem e-maila.

"Trenutno se radi na evakuaciji osoblja i učenika nakon čega će pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo početi sa KDZ pregleda", kazala je Mersiha Novalić.

dojava o bombi Elektrotehnička škola Sarajevo Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu