Trener fudbalera Zrinjskog, Igor Štimac istakao je da je prezadovoljan igrom svoje ekipe protiv bijeljinskog Radnika.
Zrinjski je danas u posljednjem meču šestog kola WWin lige BiH savladao Radnik iz Bijeljine na domaćem terenu sa 2:0.
Bila je to prva pobjeda Plemića u novoj sezoni WWin lige BiH, nakon što su do sada upisali remi i poraz.
Trener Zrinjskog, Igor Štimac rekao je da da je prezadovoljan igrom svoje ekipe protiv bijeljinskog Radnika.
“Prezadovoljan sam, uz takvo pražnenje protiv Utrehta, uz ovo sparno vrijeme, danas smo od prve minute kontrolisali meč. Teren je bio dosta sasušen, lopta nije išla kako smo očekivali. Defanzivno perfektna utakmica, na čemu sam najviše i insistirao. Gledamo unaprijed i pripremamo se za utakmicu sa Sarajevom, a ovo ostavljamo iza sebe", rekao je Štimac.
Posebno je pohvalio Iliju Mašića i Duju Dujmovića.
“Popunjavali smo kako smo vidjeli da padamo na pozicijama, Mašić je imao energije, danas je odigrao sjajnu utakmicu, Duje je već neprikosnoven na toj poziciji, a na mladima ostaje svijet i moramo Zrinjskom graditi budućnost i uvijek ću insistirati na tome”, zaključio je on.