Strani mediji hvale Luku Modrića: ‘On je nogometni Federer i ima još puno toga za ponuditi’

Strani mediji hvale Luku Modrića konstantno. Naime, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je strijelac četvrtog pogotka za madridski Real koji je u posljednjoj utakmici 21. kola španjolskog prvenstva kao domaćin svladao Elche sa 4-0 (3-0).

Svi hvale Luku Modrića

Modrić, koji je ušao u igru u 68. minuti, sjajnim je udarcem sa 16 metara u 80. minuti pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola. Bio je to četvrti prvenstveni pogodak Modrića ove sezone.

Iako su tokom dana španjolski mediji pisali kako Modrić jedini nije dobio novi ugovor od čelnika Real Madrida, kultna Marca tvrdi da se to mora promjeniti:

Prikovan za dno

"Treba li Luka dobiti novi ugovor? Da i da. On će uvijek najbolje igrati na Bernabeuu. On je nogometni Federer. I Real ga mora koristiti dokle god u njemu ima nogometnog života. Njegov prekrasan gol Elcheu jednostavno ne smije biti zadnji koji je zabio na ovom stadionu. U njemu ima još puno nogometa", napisala je Marca.

Drugi Real je ovom pobjedom smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na osam bodova, ima 48 bodova. Dok je "ponos Katalonije" na čelu sa 56 bodova. Elche je, pak, i dalje prikovan za dno sa samo devet bodova, 10 manje od pretposljednjeg Getafea.

Modrić, koji je ušao u igru u 68. minuti, sjajnim je udarcem sa 16 metara u 80. minuti pogodio sam gornji desni čošak suparničkog gola. Bio je to četvrti prvenstveni pogodak Modrića ove sezone. Pogledajte gol ovdje.