Fudbaleri Željezničara i Sarajeva od 18:30 sati igraju 156. sarajevski derbi, a sada su treneri Admir Adžem i Husref Musemić otkrili sastave u kojima će igrati.
Trener Željezničara Admir Adžem se odlučio za sljedećih 11: Muftić, Troupee, Seedorf, Karamarko, Alić, Milošević, ERick, Pejić, Šošić, Cvetanoski, Jaganjac.
Husref Musemić s ovih 11 izlazi napada Željezničar: Mušija, Guliashvili, Mlinarić, Kyeremeh, Jović, Butić, Beganović, Bralić, Ristovski, Cimirot i Mamas.
Podsjećamo, utakmica Željezničara i Sarajeva se igra na stadionu Grbavica u okviru 9. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine. Tekstualni prijenos pratite na portalu Raport.ba