Sport

Švedski navijači psovali bosanske ćevape na utakmici s Veležom. Sada su im Mostarci spremili brutalan odgovor

Raport.Ba
pokit_2d7e78eb4da9271e936cbb5745cb5f83

Navijači Elfsborga su u prvoj utakmici protiv FK Velež imali zanimljiv transparent okačen na tribini.

Na transparentu Šveđana je tom prilikom "prozvano" tradicionalno bosansko jelo - Ćevapi, a Šveđani su tada poručili:

"Je*eš ćevape, kottbullar (švedske mesne kuglice) je život".

Jedan od navijača je pripremio i "uzvraćanje udarca" Šveđanima po tom pitanju pa će tako sutra na Grbavici se naći transparent na kojem piše:

"Ne stavljajte brusnicu na ćevape", na engleskom jeziku.

Elfsborg FK Velež Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu