Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) saopćila je da je Evropa postala centar pandemije koronavirusa. Broj mrtvih u cijelom svijetu prešao je 5.000.
Generalni direktor WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus rekao je da je broj mrtvih premašio "tragičnu prekreticu".
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Svjetska zdravstvena organizacija: Evropa postala centar pandemije!
Raport.Ba