bivši predsjednik kluba

Tegeltija poslije poraza Borca: Očito nam ne pašu ovi sjevernjaci

Raport.Ba
TEGELTIJA

Prvi poraz pretrpio je FK Borac u ligaškoj fazi Konferencijske lige.

Bolji od bh. predstavnika bio je Vikingur iz Rejkjavika rezultatom 2:0.

Nakon utakmice oglasio se i bivši predsjednik Borca Milan Tegeltija koji je na društvenoj mreži X.

"Bukvalno se ponovila utakmica sa Klaksvikom na Farskim ostrvima. Očajno prvo poluvrijeme, potpuno pogubljena igra i primiš dva gola. Drugo poluvrijeme puno bolje, ali nedovoljno dobro da preokreneš. Očito nam ne pašu ovi sjevernjaci!, napisao je Tegeltija.

FK Borac Banja Luka Milan Tegeltija Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu