na izlaznim vratima

Ten Hag: Ako me ne žele, idem na drugo mjesto da osvajam trofeje

Raport.Ba
ten hag

Erik ten Hag je na izlaznim vratima Manchester Uniteda i pored toga što je jučer osvojio trofej u FA Cupu.

United je napravio veliko iznenađenje u finalu i na Wembleyu savladao Manchester City sa 2:1.

To je drugi pehar za Holanđanina u dvije sezone, nakon što se prošle radovao u Liga Kupu. Prošle je poražen u finalu FA Cupa od Cityja.

Ipak, preko debakla u Premijer ligi i Ligi prvaka će mu se teško preći.

"Ne znam da li ostajem. U fudbalu su najbitniji trofeji, ali želim da moj tim igra napadački i dinamičan fudbal, da tako dolazi do titula. Bitno je da imamo takav mentalitet", rekao je Ten Hag i dodao:

"Dva trofeja u tri finala – nije loše. Ako me ovdje više ne žele, idem negdje drugo da osvajam pehare. To ja radim", završio je Ten Hag.

Erik Ten Hag Manchester United Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu