Jedna osoba poginula je u teškoj saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Bijeljina - Tuzla, u mjestu Suho Polje, potvrdila je bijeljinska policija.
Nesreća se dogodila sinoć oko 23:40 sati, a u njoj su sudjelovala dva putnička automobila marki Audi i Golf. Na magistralnom putu Bijeljina – Tuzla, u mjestu Suvo Polje, opština Ugljevik, sinoć oko 23:40 sati dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je jedno lice smrtno stradalo, saopćila je bijeljinska policija.
"U nezgodi je učestvovao putnički automobil marke „Audi“ kojim je upravljalo lice C.S. sa područja grada Bijeljina i putnički automobil marke „Golf“ kojim je upravljalo lice D.T. sa područja opštine Ugljevik, a sa kojim se u vozilu na mjestu suvozača nalazilo maloljetno lice sa područja opštine Lopare", naveli su iz PU Bijeljina.
Smrtno je stradalo lice C.S., dok je D.T. zadobilo teške tjelesne povrede. Povrede je zadobilo i maloljetno lice, ali se dežurni doktor nije izjasnio o stanju djeteta.
"Uviđaj lica mjesta su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina kojim je rukovodio dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina", saopćeno je iz PU Bijeljina.