Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas u mjestu Radešine, nadomak Konjica, u kojoj je poginula jedna osoba.
U ovoj nesreći učestvovala su dva vozila, putničko i teretno, a prema dostupnim informacijama, vozač putničkog motornog vozila A. O. (1978) podletio je pod kampion iz za sada neutvrđenih razloga. Nesreća se dogodila oko 17 sati, prenosi Novikonjic.ba.
U nesreći je zadobio teške tjelesne povrede, te je vozilom hitne pomoći hitno prevezen u Opću bolnicu Konjic, gdje je, uprkos naporima ljekara, podlegao od zadobijenih ozljeda.
Na mjestu nesreće intervenisali su pripadnici policije, hitne pomoći i vatrogasnih službi. Uviđaj je u toku, a više informacija o uzrocima ove teške nesreće bit će poznato nakon završetka istrage.