Motociklista iz Tešnja preminuo je nakon saobraćajne nesreće koja se danas oko 16:05 sati dogodila na magistralnom putu M-17, u mjestu Šije kod Tešnja - potvrdio je Feni dežurni u Operativnom centru Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.
"U nesreći je učestvovalo putničko motorno vozilo marke "Audi", kojim je upravljao S. R. iz Tešnja, i N. N. motociklista, čije inicijale u ovom trenutku ne možemo saopćiti.
Motociklista je smrtno stradao, a saobraćaj je potpuno obustavljen na toj dionici puta. Uviđaj obavljaju pripadnici Policijske stanice Tešanj", kazao je dežurni u Operativnom centru MUP-a ZDK.