hrvatska

Teška saobraćajna nesreća: Dvije sestre poginule u Zagrebu, krenule na svadbu

Raport.Ba
fbc704ec-320e-4458-a7ac-232cc2e1680f

U saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila na zagrebačkoj obilaznici (A3) poginule dvije osobe, dok je treća osoba povrijeđena.

Dubrovački dnevnik javlja da su smrtno stradale dvije sestre koje su išle na svadbu u Slavoniju. Riječ je o starijim osobama od kojih je jedna iz Konavala, a druga živi u Danskoj. 

One su bile na putu na svadbeno slavlje u Slavoniji. Udavao se njihov član porodice, a slavlje je zbog tragedije koja se dogodila odgođeno. 

Na intervenciju su stigla dva vozila Hitne pomoći, ali i helikopter, koji je sletio na obilaznicu.

Zagreb Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu