Baščaršijske noći

'The Blues Train' donijeli noć bluza, džeza i fanka

Piše Nina Novaković
train 2

Večeras je u okviru Baščaršijskih noći koncert održao bend „The Blues Train".

Publici su priredili sjajan koncert i poseban repertoar.

Ovaj fantastični kolektiv, poznat po odličnoj energiji i vrhunskom zvuku, priredili su sjajnu večer improvizacije, emocija i istinskog bluz, džeza i fanka.

Publici su priredili nezaboravnu atmosferu i uljepšali večer.

"The Blues Train" čine Saša Ćirić, gitara i vokal, Mustafa- Mute Kurtalić, bas, Mirza Sijerčić, saksofon, Benjamin Drijenčić, truba, Benin Mujkić, truba, Narcis Zečić, flauta i vokal, Tarik Karačić, usna harmonika i vokal, Mirsad Lika - Mićko, bubanj.

Baščaršijske noći Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu