Večeras je u okviru Baščaršijskih noći koncert održao bend „The Blues Train".
Publici su priredili sjajan koncert i poseban repertoar.
Ovaj fantastični kolektiv, poznat po odličnoj energiji i vrhunskom zvuku, priredili su sjajnu večer improvizacije, emocija i istinskog bluz, džeza i fanka.
Publici su priredili nezaboravnu atmosferu i uljepšali večer.
"The Blues Train" čine Saša Ćirić, gitara i vokal, Mustafa- Mute Kurtalić, bas, Mirza Sijerčić, saksofon, Benjamin Drijenčić, truba, Benin Mujkić, truba, Narcis Zečić, flauta i vokal, Tarik Karačić, usna harmonika i vokal, Mirsad Lika - Mićko, bubanj.