Selektor bronzanih hrvatskih rukometaša Dagur Sigurdsson zahvalio je publici na dolasku na Trg bana Jelačića u Zagrebu, a onda je počeo nastup Marka Perkovića Thompsona i Hrvatskih ruža.
Uslijedio je delirij na bini, ali i na cijelom Trgu gdje se okupio veliki brog građana, koji žele proslaviti osvajanje trećeg mjesta na Evropskom prvenstvu u rukometu.
Podsjetimo, Grad Zagreb je otkazao doček zbog nastupa Thompsona, ali je nakon toga organizaciju preuzela Vlada Hravtske.