Thompson menadžer Zdravko Barišić otkrio je na danas na press konferenciji u Zagrebu da je bilo poziva iz Srbije za koncert u toj zemlji.
"Bilo je nekih poziva od određenih promotora, ljudi koji se bave showbizom u toj zemlji, da organiziramo neki koncert. Ali jasno je da Thompson niti ima ambiciju, niti želju, niti bi to bilo pametno, rekao je Zdravko Barišić, a prenosi Index.hr.
"Pa ima i videa gdje u Beogradu sviraju Thompsonove pjesme", dodao je organizator koncerta Mirko Gudelj, misleći vjerojatno na snimak koji se pojavio ljetos.
Naime ljetos društvenim mrežama proširila snimka s jednog beogradskog bazena na kojoj se čuje - Thompsonova pjesma "Pijem dušo".