imao 58 godina

Tragedija u Banjoj Luci: Radnik poginuo na gradilištu

Uviđaj na licu mjesta izvršili su policijski službenici PU Banja Luka i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Banjoj Luci
Raport
Piše: Raport
Gradjevina uvidjaj fena
Foto: Fena/Ilustracija

U centru Banje Luke danas je došlo do tragedije, nakon što je 58-godišnji građevinski radnik pao sa zgrade u izgradnji, te stradao na licu mjesta.

Prema informacijama ATV-a, ova nesreća se dogodila na gradilištu u ulici Bana dr. Todora Lazarevića u samom centru grada s Vrbasa.

Uviđaj na licu mjesta izvršili su policijski službenici PU Banja Luka i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Banjoj Luci.

Banja Luka nesreća crna hronika Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu