Građani Sarajeva su jutros bili nemalo iznenađeni dugim čekanjem na tramvajskim stanicama. Prema informacijama koje su se pojavile u pojedinim trenucima se čekalo i do sat vremena.
Novi kolaps je izavao problem koji se dogodio na Ilidži. Naime, tramvaj je iskočio iz šina, pa je trajalo njegovo osposobljavanje za nastavak prevoza putnika.
Oko podne tramvaj je vraćen na šine i danas bi tramvajski saobraćaj trebao biti redovniji.