U sarajevskom naselju Alipašino polje, kod RTV doma večeras oko 20.25 sati je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj je nesreća tramvaj udario pješaka koji se u trenutku nesreće nalazio na tramvajskoj pruzi.
"Prema riječima referenta bezbjednosti saobraćaja, pješak je u svjesnom stanju, ali još uvijek nemamo informacije o kakvim se povredama radi. Vozač tramvaja, od momenta nesreće, nalazi se u stanju šoka", saopćeno je iz GRAS-a.
Tramvajski saobraćaj odvija se od Baščaršije do Čengić Vila a dalje prema Ilidži saobraćaju autobusi.