Predsjednica Narodni fronta

Trivić poručila Dodiku: Drago mi je što me nikada nisi vidio kao partnera u satiranju RS

Raport
Piše: Raport
L e0038650b03d19efc4aeffe7ea096a2b

Predsjednica Narodni fronta Jelena Trivić oštro je reagovala na izjavu predsjednika SNSD-a Milorad Dodik, koji je kazao da je unutrašnji dijalog moguć s predsjednikom Pokreta „Sigurna Srpska“ Draškom Stanivukovićem i „još nekim ljudima“, ali ne i s njom.

Trivić je poručila da joj je drago što je Dodik nikada nije vidio kao sagovornika niti političkog partnera, posebno kada je riječ o, kako je navela, ekonomskom i svakom drugom urušavanju RS-a.

„Milorad Dodik u meni nikada nije vidio partnera u brojnim izdajama srpskih nacionalnih interesa, u klečanju pred zvaničnim Zagrebom, niti u konstantnom zabijanju noža u leđa matici Srbiji, čemu je sklon“, navela je Trivić.

Dodala je da joj je drago što Dodik svojim javnim nastupima, kako kaže, jasno povlači liniju između onih koji su alternativa njegovim politikama i onih s kojima bi eventualno nastavio isti politički kurs.

„Drago mi je što svakim svojim nastupom jasno podcrtava ko je alternativa njegovim katastrofalnim politikama i ko ne planira da radi ono što je on radio, a ko bi s njim mogao nastaviti sve gore nabrojano“, poručila je Trivić.

U nastavku je poručila da je Dodikovo političko vrijeme pri kraju.

„Njegovo vrijeme, srećom, curi i ističe. Ostalo je još par zrnaca u pješčaniku da ‘kapne’, a njegove politike uskoro će doživjeti konačni fijasko. Srpski narod ne prašta izdaju“, zaključila je Trivić.

Jelena Trivić Milorad Dodik Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu