Sport

Trostruki prvak svijeta zaspao usred meča: Sramota me je

Raport.Ba
b9886198-5dfe-4646-b805-761aea1b4e0b

Nevjerovatna situacija viđena je na prvenstvu Ujedinjenog Kraljevstva u snookeru.

Mark Williams, trostruki prvak svijeta, zaspao je u svojoj stolici tokom meča protiv Anthonyja Hamiltona u drugom kolu turnira. Zaspao je dok je čekao svoj red za igru. U tom trenutku je vodio 3:2, a na kraju je izgubio 6:5.

"Izvinjavam se svima koji su gledali ovaj meč, nikada mi se to nije dogodilo tokom 30 godina profesionalne karijere. Glava mi je jednostavna pala i pet sekundi nisam znao gdje se nalazim. Bilo me je sramota… Očigledno je i dalje prisutan veliki umor poslije preboljenog koronavirusa, ne osjećam se dobro nakon korone", rekao je Williams nakon što je postao hit na društvenim mrežama.

Mark Williams snooker Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu