Na Obali Kulina bana, kod Akademije likovnih umjetnosti, danas iza 16 sati došlo je do masovne tuče 'navijača'.
Prema informacijama koje su nam dostavili čitaoci Raporta s mjesta događaja, u sukobu je učestvovalo više od 5 osoba, od kojih su dvije osobe povrijeđene.
Na fotografijama koje su nam poslane vidi se dva muškarca koja leže na zemlji, dok im dvije žene pružaju pomoć.
„Bio je poziv u 16.15 da se više srednjoškolaca okupilo i da ima narušavanja javnog reda i mira. Policija na na licu nije zatekla nikoga“, rečeno nam je iz MUP-a KS.