Politika

U Banjoj Luci preminule dvije osobe zaražene koronavirusom

Raport.Ba
Banja luka12
Dvije osobe koje su liječene od koronavirusa u Univerzitetsko kliničkom centru Republike Srpske su preminule, saopćeno je iz UKC RS.
Riječ je o pacijentima iz Banje Luke i Laktaša kod kojih je ranije bilo potvrđeno prisustvo novog koronavirusa, a koji su imali više hroničnih udruženih oboljenja. "Obavještavamo javnost i medije da su danas 31. marta u Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske uprkos maksimalnim naporima ljekara i osoblja naše ustanove da im spasu život, preminula dva pacijenta, muškaraci starije životne dobi", navodi se u saopštenju UKC RS. Pacijent iz Banje Luke liječio se u Klinici za infektivne bolesti od 22. marta, a pacijent iz Laktaša od 27. marta 2020. godine.
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu