stigla još dva

U Bijeljini se pojačanja redaju kao na traci: Radnik se ozbiljno sprema za predstojeću sezonu

Raport.Ba
514524923_1517703892994853_4553407224154827361_n

Fudbalski klub Radnik iz Bijeljine za novu sezonu WWin lige Bosne i Hercegovine predstavio je danas dva nova imena.
Stigli su Andrija Marković i Emanuel Črnko, te u Bijeljini vjeruju da će biti pojačanja za nove izazove.
Kada je u pitanju Črnko, on je vezista rođen u Varaždinu 1999. godine.
Dolazi iz NK Sesvete, člana Prve lige Hrvatske. U tom klubu je upisao u prethodnoj sezoni 28 nastupa uz pet pogodaka i tri asistencije.

Marković stiže iz FK Mačva Šabac gdje je u dvije sezone upisao 54 nastupa. Igrao je i za Radnički Niš, te Radnički Pirot.

FK Radnik Bijeljina Wwin liga BiH u nogometu Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu