potvrđeno najgore

U Bregavi pronađeno tijelo i drugog mladića stradalog u saobraćajnoj nesreći

Raport.Ba
policija hnk 3

Tijelo mladića Marka Vukića (20), koji je nastradao u saobraćajnoj nesreći, pronađeno je danas poslije višednevne potrage u rijeci Bregavi na području Stoca.

Portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona (MUP HNK) Ljudevit Marić rekao je Srni da je pronađeno tijelo i drugog mladića, stradalog u nedjelju, 11. februara, kada je vozilo u kojem su se nalazili upalo u rijeku.

Prema njegovim riječima, tijelo je nađeno nešto poslije 12.30 sati, četiri i po do pet kilometara nizvodno od mjesta nesreće.

Marić je rekao da će više detalja biti poznato sutra.

U višednevnoj potrazi u Bregavi i na njenim obalama učestvovali su timovi Federalne uprave civilne zaštite, te ronilačkog kluba Mostar, pripadnika Civilne zaštite Stolac, Dobrovoljnog vatrogasnog društva Stolac i brojni volonteri.

U utorak je iz vozila, na lokalitetu Pitića brijeg, na ulazu u Stolac, izvučeno tijelo stradalog Filipa Stankovića (20. Oba mladića su iz Stoca.

Potragu za stradalima ometao je visoki vodostaj Bregave prethodnih dana.

Ljudevit Marić MUP HNK saobgraćajna nesreća Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu