Region

U Hrvatskoj na koronavirus pozitivno još dvoje ljekara

Raport.Ba
KBC
Ministar zdravstva Hrvatske Vili Beroš potvrdio je za N1 da je još dvoje ljekara u susjednoj zemlji zaraženo koronavirusom. Riječ je o jednom zaraženom na KBC-u Zagreb, a drugi je iz Psihijatrijske bolnice Vrapče. Jučer je potvrđeno da je jedan ljekar iz bolnice Rebro, također, pozitivan. Koronavirusom je u Hrvatskoj zaraženo 65 osoba, a napravljeno je 1.014 testiranja.  
Hrvatska Koronavirus ljekari Vili Beroš Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu