Film

U kina stigao Vukodlak. Kritika ga dočekala na nož

Raport.Ba
vukodlak

Dugo očekivani horor film Čovjek vuk, remake istoimenog klasika o vukodlaku iz 1941. godine stigao je širom svijeta.

Film je režirao i napisao Leigh Vhannell za Universal Pictures, a glavne uloge tumače Kristopher About, Julia Garner i Matilda Firth.

U Čovjeku vuku, About igra porodičnog čovjeka, koji živi u San Franciscu sa suprugom i kćerkom. Nakon što njegov otac iznenada nestane, a on naslijedi njegovu kolibu koja se nalazi u šumi Oregona, cijela porodica odlazi na putovanje da pobjegne od gradske vreve. Ali u Oregonu susreću se licem u lice sa neobičnim stvorenjem koje ga je povrijedilo.

Dok su zabarikadirani u osamljenoj kući, on prolazi kroz zastrašujuću transformaciju, a supruga mora da odluči da li je sigurnije da ostane sa njim ili da pobjegne sa kćerkom u šumu, gdje vreba nepoznata opasnost.

Neki kritičari su već imali priliku da gledaju Vukodlaka i podijelili svoje recenzije o filmu.

Vukodlak trenutno ima prosječnu ocjenu kritičara od 57 odsto na Rotten Tomatoes-u, na osnovu 82 recenzije.

"To je zastrašujući i intrigantan film o vukodlacima, usredsređen na Aboutov impresivan nastup. On je dobro dobio posao i daje sve od sebe, čak i više nego što se očekivalo", napisao je kritičar TheVrap-a.

filmovi Vukodlak
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu