Politika

U RS još 24 osobe zaražene koronavirusom, među njima i medicinska sestra

Raport.Ba
Seranic
Alen Šeranić, ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske, rekao je da je u Republici Srpskoj u posljednjih 24 sata na koronavirus  testirano 194 osoba, od kojih je pozitivno 24. Među njima je i jedna medicinska sestra sa UKC RS. On je to rekao u obraćanju javnosti govoreći o epidemiološkoj situaciji u Republici Srpskoj.  
Alen Šeranić Koronavirus RS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu