svi potreseni

U Vogošći preminula petnaestogodišnja Selma Bašić

Raport
Piše: Raport
ZAHID BARUCIJA

Učenica Osnovne škole „Zahid Baručija“ iz Vogošće Selma Bašić, preminula je u 15. godini. Vijest o njenoj smrti potresla je zajednicu, prijatelje i sve koji su je poznavali.

Iz Osnovna škola Zahid Baručija poručili su da će Selmu pamtiti kao blagu, pažljivu i brižnu djevojčicu, čija je tišina i osmijeh obogaćivao školske dane. 

 

"Do jučer je dijelila školske klupe sa svojim drugarima, pripremajući se za prvi ispit zrelosti – malu maturu. Imala je želje i planove koji su je nosili naprijed, zajedno sa svojim razredom. Selma je bila blaga, pažljiva i brižna. Drugarice i drugovi pamtit će je po ljepoti karaktera i toplini koju je nosila u sebi", poručeno je između ostalog iz škole.

Vogošća djevojčica Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu