Sport

Ugrožena sezona u najjačoj svjetskoj ligi. Zaražena čak 63 NBA košarkaša

Raport.Ba
Milwaukee Bucks at Phoenix Suns
epa09327604 Phoenix Suns guard Chris Paul (R) is guarded by Milwaukee Bucks center Brook Lopez (L) in the first quarter of game one of the 2021 NBA Finals basketball playoff series between the Milwaukee Bucks and the Phoenix Suns at Phoenix Suns Arena in Phoenix, Arizona, USA, 06 July 2021. EPA-EFE/TANNEN MAURY SHUTTERSTOCK OUT

NBA ligom se koronavirus svakim danom sve više širi.

Utakmice Chicago Bullsa su odložene do daljnjeg, a čini se da ista stvar čeka i Sacramento Kingse, piše B92.

Los Angeles Lakersi su također u problemima, prvo se zarazio Russell Westbrook, a u zdravstveno-bezbjednosni protokol su potom ušla još četiri igrača.

Kako prenosi Adrian Wojnarovski, u ovom momentu u NBA ligi ima 63 zaražena košarkaša, trenera i funkcionera, od čega je čak 47 pozitivnih testova iz decembra.

Sasvim je logično postavitii pitanje: Šta dalje i da li je sezona NBA lige ugrožena?

Koronavirus NBA Russell Westbrook Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu