Politika

UKC Banja Luka: Muškarac iz Prijedora umro od koronavirusa

Raport.Ba
Banja luka12
Muškarac srednje životne dobio preminuo je jučer u Univerzitetskom kliničkom centru RS od posljedice koronavirusa, saopćeno je iz ove zdravstvene ustanove. “Riječ je o pacijentu iz Prijedora koji je imao više hroničnih udruženih oboljenja”, stoji u saopćenju. Dodaju da je jučer u poslijepodnevnim časovima u Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske preminuo pacijent, muškarac srednje životne dobi, te da je u liječen u Klinici za infektivne bolesti od 20. marta.  
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu