Vijesti

Uručena dva vozila Općoj bolnici i Zavodu za javno zdravstvo KS

Raport.Ba
Opca bolnica 2
Opća bolnica prim. dr. Abdulah Nakaš

Ministarstvo zdravstva Kantona Sarajevo, na čelu sa ministrom Harisom Vranićem, uručilo je dva vrijedna vozila Općoj bolnici "Prim.dr. Abdulah Nakaš" i Zavodu za javno zdravstvo KS.

Vozila su nabavljena u skladu s iskazanim potrebama zdravstvenih ustanova, a u cilju poboljšanja zdravstvene usluge našim građanima, saopćeno je iz Službe za protokol i press KS.

Sredstva za ovu namjenu planirana su u Budžetu Ministarstva zdravstva KS za ovu godinu.

"Nastavljamo sa koracima koji će unaprijediti zdravstvo u Kantonu Sarajevo. Zdravlje naših građana nam je na prvom mjestu", poručio je, ovom prilikom, ministar Vranić.

Haris Vranić Opća bolnica Prim. dr. Abdulah Nakaš Zavod za javno zdravstvo KS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu