Bajde pokuašava, ali rezultat se ne mijenja. Sve manje vremena za Borac
    Sarajevo uspjelo smiriti tempo igre, Borac daleko od gola gostiju
    Mujkić imao sjajnu priliku za Sarajevo, ali nije se snašao
    Borac preuzeo inicijaticvu na otvaranju drugog poluvremena
    Trostruka izmjena u redovima Borca. Hrelja, Srećković i Nikolov u igri umjesto Skorupa, Vukčevića i Grahovca
  • 46.
    Počelo je drugo poluvrijeme
  • -
    Kraj prvog poluvremena. Sarajevo vodi sa golom razlike, ali je moglo biti i puno ubjedljivije.
  • 45'
    Sarajevo promašuje još jednu izglednu šansu. Jović je centrirao, a Beganović šutirao pored gola.
  • 41'
    Jelić pokazuje žuti Đuričkoviću.
  • 40'
    Sjajnu šansu promašuje Lulić nakon što ga je uposlio Guliashvili, Sarajevo je moglo uvećati prednost.
  • 38'
    Pavičić dobija žuti karton nakon što je prekršajem zaustavio kontru Borca.
  • 35'
    Bez uzbuđenja u ovim momentima.
  • 31'
    Sarajevo je imalo jednu kontru. Šut Lulića brani Manojlović.
  • 26'
    Sudija Frano Jelić zbog prigovora pokazuje dva žuta kartona klupi Sarajeva.
  • 25'
    Borac je konačno uzvratio. Vukčević sa pet metara, iako neometan, glavom šuta preko cijelog gola.
  • 21'
    Nova situacija pred golom Borca. Golman Manojlović se poigravao, umalo mu je loptu uzeo Kyeremeh, ali se ona odbila u gol-aut.
  • 18'
    Nova šansa za goste. Nakon kornera Jović puca preko gola.
  • 15'
    Sa nekih 30 metara Gruzijac je fantastično pogodio iz slobodnog udarca.
  • 14'
    BORAC - SARAJEVO 0:1. Golčina Guliashvilija.
  • 11'
    Inače, dosuđeni penal u 27. sekundi je najbrže svirani penal u historiji Premijer lige Bosne i Hercegovine.
  • 9'
    Žuti karton Luliću iz Sarajeva.
  • 8'
    Počelo je uzbudljivo, ali je sada mirniji tok utakmice bez uzbuđenja.
  • 3'
    Evo i kako je Despotović zapucao loptu preko gola
  • 2'
    Borac nije realizovao penal. Despotović je promašio cijeli gol s bijele tačke, ostaje 0:0.
  • 1'
    Meč samo što je počelo, a u 27. sekundi dosuđen je penal za Borac. Provjera se u VAR sobi.