zvanično

Velež predstavio bivšeg igrača Rijeke kao novo pojačanje

Raport.Ba
IMG_4164-1-1024x683

Fudbalski klub Velež iz Mostara nastavio je s dovođenjem igrača ovo ljeto, a novi koji je stigao je Andro Babić.

Babić je potpisao ugovor na dvije godine.

Karijeru je počeo u NK Krk odakle odlazi u Rijeku gdje je igrao za omladinske kategorije, a zatim 2023. godine prelazi u prvi tim. Nakon toga je proveo godinu dana u Posušju na pozajmici.

U dresu Posušja je odigrao 29 utakmica i postigao je jedan gol, uz jednu asistenciju.

“Andro dolazi kao mladi i perspektivni vezni igrač, ima samo 20 godina, te se nadamo da će pojačati konkurenciju u veznom redu našeg tima. Vjerujemo da će svojim zalaganjem, energijom i talentom doprinijeti ostvarenju što boljih rezultata našeg Veleža u predstojećoj sezoni”, naveli su iz Veleža.

Babić je igrao i za mlađe kategorije selekcije Hrvatske.

andro babić FK Velež Mostar Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu